Atjaunots! Digitālais žurnāls UROLOGS.LV

Interneta vietne UROLOGS.LV ir radīta ar mērķi veicināt sabiedrības informētību par biežākajām uroloģiskajām saslimšanām, veselīga dzīvesveida nozīmi vīrieša un sievietes veselības uzturēšanā.

Ikdienā strādājot ar pacientiem, esam novērojuši, ka daudziem ir papildus interese par cilvēka uzbūvi, fizioloģiju, slimībām un iespējamajām ārstēšanas metodēm. Jāapzinās arī tas, ka veselīgs dzīvesveids t.i. fiziskās kustības, pareizs uzturs nepasargā mūs no iespējas saslimt. Jo mūsdienu intensīvais dzīves ritums ar augstajiem standartiem rada lielu stresu gan mums personīgi, gan arī sabiedrībai kopumā. Stress – tas ir galvenais nosacījums imunitātes novājināšanai. Tā rezultātā attīstās sirds, asinsvadu, onkoloģiskās slimības, kā arī infekcijas. Tamdēļ nepietiek tikai ar fitness life principu ievērošanu, bet svarīga ir profilaktisko apskašu veikšana. Ja tomēr esam kļuvuši slimi, jāsaprot, kas ir slimību simptomi un kad jāgriežas pie ārsta, lai slimība nekļūtu ielaista un pat neārstējama. Pacientam jābūt pieejamai informācijai par visām slimības ārstēšanas iespējām.

Mūsu vēlme ir Izglītot pacientu, noteikt visaugstākos standartus uroloģiskā aprūpē, veicināt ārstniecības iestāžu efektivitāti, līdzjūtību un kvalitāti, tādā veidā uzlabojot iedzīvotāju veselību..

Vēlos teikt lielu paldies jaunajai UROLOGS.LV komandai, garīgajiem un materiālajiem atbalstītājiem.

 

 

Ar cieņu, urologs.lv  dibinātājs Dr. Māris Jakubovskis 

 
 

Autors